CO JE OFFICE YOGA?

Komfortní služba individuálních či skupinových lekcí, kdy náš KM YOGA TEAM přijede přímo k Vám na Vámi určené místo. V rámci Office Yogy nabízíme jak individuální lekce pro zaměstnavatele i zaměstnance Vaší firmy, tak skupinové lekce pro celé skupiny zájemců. Office Yoga šetří nejen Váš čas, ale i cenu za členství a permanentky ve fitness centrech. Lekce jsou zaměřeny především na stabilizaci a mobilizaci páteře, protažení, rehabilitaci, koncentraci a relaxaci. Co budete potřebovat? Vámi vymezené prostory ke cvičení, chuť začít a vyzkoušet si PRVNÍ UKÁZKOVOU LEKCI ZDARMA!

CO NABÍZÍ OFFICE YOGA?

  • Především stabilizaci a mobilizaci páteře, která pomáhá předcházet bolesti zad, skolióze páteře, bederní a krční lordóze, či hrudní kyfóze. Všechny tyto dysbalance jsou prohloubeny právě sedavým zaměstnáním. OFFICE YOGA také zahrnuje rehabilitační prvky se zaměřením na nejvíce zatěžované partie.
  • Dalším značným benefitem, kterého dosáhneme prostřednictvím OFFICE YOGY je ničím nenahraditelný pocit protažení, které zvyšuje celkovou hybnost i kloubní mobilitu, zlepšuje prokrvení svalů a látkovou výměnu.
  • OFFICE YOGA mimo jiné rozvíjí také silové a koordinační schopnosti, které jsou nezbytné k zvládnutí jednotlivých ásán. Pravidelným praktikováním se Vám též zlepší držení těla a vytvaruje postava.
  • Dalšími blahodárnými účinky OFFICE YOGY je například schopnost koncentrace, která je velmi důležitá pro dosažení maximální efektivnosti daného úkolu. Relaxace nám zase pomůže odstranit únavu způsobenou stresem a navodí tak stav psychického i fyzického uvolnění.

Užijte si individuální či skupinové lekce s KM YOGA TEAMEM!