CESTY S JÓGOU

Chcete načerpat novou sílu a inspiraci z přírody a života lidí žijících na východě? Věřte mi, že se společně podíváme do jiné dimenze bytí. Setkáme se s otevřeným srdcem a náručí místních obyvatel, rozmanitou přírodou, sluncem a všeprostupujícím klidem, který tu dýchá ve svém vlastním rytmu.

Tyto cesty jsou programově postavené speciálně pro vás. Podíváme se do nejkrásnějších míst východních zemí a to za doprovodu společné denní jógové praxe, pohody a dobré nálady.


PŘIPRAVOVANÉ CESTY S JÓGOU 2020

  1. CESTA S JÓGOU NA BALI – 27. 3. – 8. 4. 2020–  Vendula ČernÁ – NOVÝ TERMÍN

 

 

ŘEKLI O CESTÁCH S JÓGOU

„Minulý rok jsme se s manželem zúčastnili „výletu“ s jogou do Nepálu a byli jsme velice spokojeni. Skupinka velice sympatických účastníků, zajímavý program, nádherné cvičení. Doporučuji všem : )“
Václava Hronová

„Rád bych poděkoval mé učitelce jógy Katce za její nesmírně příjemné a zároveň vskutku efektivní hodiny jógy, které jsem měl možnost navštívit, a pod jejím vedením si zacvičit. Zároveň bych rád vyjádřil mé díky i za zorganizování jogovo-filozofického výletu do Nepálu, v součinnosti s cestovkou Siam Travel, který byl nesmírně obohacující, nejen co se týče cvičení jógy a poznání tibetské kultury, ale i co se týče vytvoření perfektní atmosféry, na kterou velmi rád vzpomínám. Katko, držím palce ať se Ti daří!“
Peter Galovič, dopravní pilot a ředitel ČSA Cargo

„Úžasný týden v Africe v zimním období, kdy u nás vládne chladné počasí a v Maroku letní teploty. Celý týden se nesl v aktivním vyžití jógy a surfingu. 
Každý den začínal ranní jógou pod vedením jógové lektorky Kateřiny Mrugalové, okolo sedmé hodiny ranní, kdy ještě sluníčko bylo schováno za obzorem. Úžasné na ranní józe bylo, že když jsme končili sestavu Pozdrav Slunci, akorát slunce vycházelo a svými paprsky nás zahřálo. Ranní jóga byla protažením a posílením, před celodenním surfingem. Jóga a Surfing mají k sobě hodně blízko. V józe jsou pozice, které se dají přímo využít v surfingu, při naskakování na surfboard… Jóga surfingu přináší benefity v podobě fyz. síly, stability a koncentrace. Surfing je vynikající adrenalinový sport, kdy jsme velice blízko energii planety a to nás neuvěřitelně nabíjí, navíc surfování umožní zbavit se všech starostí a cítit se nekonečně volně. Jóga a Surfing ideální propojení… Po celodenním surfování, při západu slunce probíhal opět s Káťou relaxační strečing s jógovými prvky, který byl úžasný! Sám za sebe musím říci, že za celý týden se neprojevila svalová bolest. Uprostřed týdne byl odpočinkový den, kdy byl naplánován a uskutečněn celodenní výlet na čtyřkolkách do vnitrozemí, do Paradise Valley. Údolí s protékající říčkou, s průzračnou vodou, spojené s koupáním a ochutnáním místní speciality – kuřecího tažínu. Návrat při západu slunce, podél oceánu po dlouhé, písečné pláži.
Účastníci Yoga & Surf Campu v Maroku byli z různých zemí, sešla se prima veselá parta, s kterou na konci týdne bylo těžké loučení.
Józe a vlnám Zdar! ;)“
Martin Puttner